• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 березня 2020 р. № 201
  Київ
  Деякі питання функціонування територіальних органів Національного агентства з питань державної служби

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Національного агентства з питань державної служби за переліком згідно з додатком 1.

  2. Погодитися з пропозицією Національного агентства з питань державної служби щодо утворення територіальних органів як структурних підрозділів апарату Національного агентства з питань державної служби за переліком згідно з додатком 2.

  3. Установити, що:

  здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією територіальних органів Національного агентства з питань державної служби згідно з пунктом 1 цієї постанови та утворенням його територіальних органів згідно з пунктом 2 цієї постанови, покладається на зазначене Агентство;

  правонаступником майна, прав та обов’язків територіальних органів Національного агентства з питань державної служби, що ліквідуються згідно з пунктом 1 цієї постанови, є зазначене Агентство.

  4. Внести у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від
  5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882; 2019 р., № 50, ст. 1696) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                   О. ГОНЧАРУК

  Інд. 81