
Кабінет Міністрів України Розпорядження від 26 травня 2021 р. № 520-р Київ
Деякі питання формування складу осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правлінні Фонду соціального страхування
1. Затвердити склад осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правлінні Фонду соціального страхування, згідно з додатком.
Надати координатору діяльності осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правлінні Фонду соціального страхування, право вносити у разі потреби зміни до зазначеного складу осіб за поданням центральних органів виконавчої влади.
2. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 160 “Про затвердження складу осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 398” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 20, ст. 560) — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 р. № 385 та від 27 січня 2021 р. № 67, зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 73