• In English
 • Уряд затвердив Порядок формування розмірів плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку.

  Порядок визначає механізм калькуляції вартості заходів державного контролю, що здійснюються представниками компетентного органу та його територіальними органами. Реалізація постанови сприятиме збільшенню дохідної частини державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 148
  Київ
  Деякі питання формування розмірів плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок формування розмірів плати за здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, що фінансується операторами ринку, що додається.

  2. Внести до підпункту 1 пункту 2 Порядку формування тарифів на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2009 р. № 1167 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 86, ст. 2904), такі зміни:

  1) в абзаці дев’ятому слова “супровідних” та “на підконтрольні вантажі” виключити;

  2) абзац одинадцятий виключити.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75