• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 02 грудня 2021 р. № 1584-р
  Київ
  Деякі питання фінансування здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками

  1. Відповідно до статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3511380 “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, шляхом передачі Державному управлінню справами бюджетних призначень у сумі 68 901,1 тис. гривень на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту та медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що перебувають в управлінні Державного управління справами, з метою забезпечення готовності та реагування на спалахи гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та збільшення за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків за програмою 0301170 “Надання медичних послуг медичними закладами” на 68 901,1 тис. гривень (з них видатки споживання — 23 054,8 тис. гривень, видатки розвитку — 45 846,3 тис. гривень).

  2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Державним управлінням справами розподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

            Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67