• In English
 • Уряд затвердив перелік об’єктів за бюджетними призначеннями, передбаченими Державному агентству автомобільних доріг за програмою “Покращення стану автомобільної дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв за маршрутом Кропивницький – Миколаїв” на суму 1 000 млн. грн. Зокрема, в межах Кіровоградської області – 500 млн. грн. та в межах Миколаївської області – 500 млн. грн.

  Прийняття акта дозволить забезпечити своєчасне та раціональне використання державних коштів та привести до належного транспортно-експлуатаційного стану зазначену автомобільну дорогу на ділянці Кропивницький – Миколаїв у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 105-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв за маршрутом Кропивницький — Миколаїв у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за бюджетною програмою 3111200 “Покращення стану автомобільної дороги Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв за маршрутом Кропивницький — Миколаїв” згідно з додатком.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21