• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо затвердження бюджетних призначень, передбачених Державному агентству автомобільних доріг за бюджетною програмою “Покращення стану автомобільної дороги Р-51 Мерефа – Лозова – Павлоград” на суму 1 000 млн. грн. на Харківську область. Це дозволить забезпечити своєчасне та ефективне використання бюджетних коштів, збільшити обсяги виконання у 2019 році ремонтно-будівельних робіт, зокрема, на зазначеній автомобільній дорозі, та забезпечити краще транспортне сполучення у регіонах України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 102-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-51 Мерефа — Лозова — Павлоград у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-51 Мерефа — Лозова — Павлоград у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за бюджетною програмою 3111180 “Покращення стану автомобільної дороги Р-51 Мерефа — Лозова — Павлоград” згідно з додатком.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21