• In English
 • Уряд затвердив перелік об’єктів за бюджетними призначеннями, передбаченими Державному агентству автомобільних доріг, за програмою “Покращення стану автомобільної дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь за маршрутом Запоріжжя – Маріуполь” на суму 1 000 млн. грн. Зокрема, в межах Донецької області – 600 млн. грн., в межах Запорізької області – 400 млн. грн.

  Прийняття акта дозволить забезпечити своєчасне та раціональне використання державних коштів та привести до належного транспортно-експлуатаційного стану зазначену автомобільну дорогу на ділянці Запоріжжя – Маріуполь у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 103-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь за маршрутом Запоріжжя — Маріуполь у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь за маршрутом Запоріжжя — Маріуполь у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за бюджетною програмою 3111190 “Покращення стану автомобільної дороги Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь за маршрутом Запоріжжя — Маріуполь” згідно з додатком.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21