• In English
 • Уряд прийняв рішення про затвердження бюджетних призначень, передбачених Державному агентству автомобільних доріг за бюджетною програмою “Розвиток автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутом Північний об'їзд міста Рівного” на суму 200 млн. грн. на Рівненську область.

  Це дозволить забезпечити своєчасне та ефективне використання бюджетних коштів, збільшення обсягів виконання у 2019 році ремонтно-будівельних робіт, зокрема будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 146 + 630 до автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ – Ходоси – Кустин – /Н-25/ км 8 + 426 у межах Рівненської області.

  Будівництво автомобільної дороги за новим напрямком в об’їзд Рівного дасть змогу розвантажити вуличну мережу населеного пункту  від транзитного великогабаритного транспорту, зменшити рівень аварійності, що призведе до покращення екологічного та санітарного стану навколишнього середовища  в населеному пункті, поліпшить транспортно-експлуатаційні характеристики та пропускну спроможність.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 106-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів будівництва та реконструкції автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутом Північний об’їзд м. Рівного у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів будівництва та реконструкції автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутом Північний об’їзд м. Рівного у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 3111210 “Розвиток автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутом Північний об’їзд міста Рівного” згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21