• In English
 • Уряд затвердив перелік об’єктів за бюджетними призначеннями, передбаченими Державному агентству автомобільних доріг за програмою “Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань, Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон” на суму 4 млрд. грн.

  Це дасть змогу покращити транспортне сполучення в областях, якими проходять зазначені маршрути, та відновити транзитний потенціал країни.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 лютого 2019 р. № 104-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань, Біла Церква — Одеса — Миколаїв — Херсон у 2019 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за бюджетною програмою 3111100 “Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань; Біла Церква — Одеса — Миколаїв — Херсон” згідно з додатком.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21