• In English
 • Уряд затвердив перелік об’єктів будівництва та реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка у 2018 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування.

  Передбачено завершити будівництво окремих ділянок зазначеної автомобільної дороги. Мова йде, зокрема, про ділянку від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області загальною протяжністю 11,4 км у Дніпропетровській області, роботи на яких були поновлені у минулому році. Також планується завершити будівництво шляхопроводу через залізницю та транспортної розв’язки у різних рівнях з шляхопроводом на пересіченні з автомобільною дорогою М-22 Полтава — Олександрія протяжністю 5,5 км у Полтавській області.

  Крім того, кошти будуть спрямовані на початок будівництва та реконструкції двох інших ділянок у Дніпропетровській та Полтавській областей з метою логічного продовження виробничого процесу, а також на виконання проектно-вишукувальних робіт.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 березня 2018 р. № 164-р
  Київ
  Деякі питання фінансування об’єктів будівництва та реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка у 2018 році

  Відповідно до частини п’ятої статті 242 Бюджетного кодексу України затвердити перелік об’єктів будівництва та реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка у 2018 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за бюджетною програмою 3111140 “Покращення стану автомобільної дороги Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка” згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21