• In English
 • Урядом урегульовано питання запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності. Прийнятою постановою передбачено утворення зазначеного Реєстру як систему накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  Згідно з документом центральним органам виконавчої влади разом із Фондом соціального страхування України потрібно розробити та внести до 1 лютого 2019 року на розгляд Кабінету Міністрів проект положення про Електронний реєстр листків непрацездатності та забезпечити технічні можливості його функціонування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 999
  Київ
  Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності

  З метою запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Електронний реєстр листків непрацездатності як систему накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  2. Міністерству соціальної політики, Міністерству охорони здоров’я, Національній службі здоров’я, Пенсійному фонду України за участю Фонду соціального страхування розробити та внести до 1 лютого 2019 р. на розгляд Кабінету Міністрів України проект постанови Кабінету Міністрів України щодо визначення порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

  3. Міністерству охорони здоров’я, Міністерству соціальної політики, Національній службі здоров’я, Пенсійному фонду України за участю Фонду соціального страхування забезпечити створення технічних можливостей для накопичення, зберігання в Електронному реєстрі листків непрацездатності та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73