• In English
 • Урядом спрямовано додатково понад 2 млрд. грн. на фінансування бюджетної програми 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” за рахунок залишку коштів спеціального фонду держбюджету, який утворився на 01.01.2019, та нерозподілених видатків поточного року.

  Також, за результатами моніторингу темпів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення, стадії розробки та затвердження проектно-кошторисної документації, проведення тендерних процедур, а також можливостей підрядних організації, перерозподілено кошти між об’єктами будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення за рядом інших окремих  бюджетних програм.

  Реалізація рішення Уряду сприятиме ефективному використанню коштів для проведення ремонту доріг.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 634-р
  Київ
  Деякі питання дорожнього господарства

  1. Внести до розпоряджень Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Погодитися з пропозицією Державного агентства автомобільних доріг щодо використання залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, крім коштів за загальнодержавними видатками та кредитування, у сумі 1 920 174,76 тис. гривень, який утворився на 1 січня 2019 р. на рахунку Державного агентства автомобільних доріг у Державній казначейській службі за рахунок доходів державного бюджету, визначених пунктами 1—3, 6 та 62 частини третьої статті 29 Бюджетного кодексу України, для здійснення видатків у 2019 році за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”.

  3. Забезпечити:

  Державному агентству автомобільних доріг — використання передбачених у пункті 2 цієї постанови коштів відповідно до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 6, ст. 249), на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення;

  Міністерству фінансів — внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21