• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 червня 2022 р. № 734
  Київ
  Деякі питання дорожнього господарства

  Відповідно до абзацу п’ятого підпункту 2 пункту 22 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України та з метою виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Державного агентства автомобільних доріг щодо спрямування залишку коштів спеціального фонду державного бюджету за загальнодержавними видатками та кредитуванням за кодом відомчої класифікації державного бюджету 313, який утворився за рахунок надходжень у 2022 році на рахунках спеціального фонду державного бюджету, відкритих у розрізі джерел надходжень і за відомчою ознакою у Державній казначейській службі, за рахунок доходів державного бюджету, визначених пунктами 1—3, 6, 62—65 частини третьої статті 29 Бюджетного кодексу України, для здійснення видатків у 2022 році за програмою 3111030 “Виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, залученими державою або під державні гарантії на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування” в сумі 2 486 794,5 тис. гривень (видатки споживання).

  2. Забезпечити:

  Державній казначейській службі — зарахування залишку коштів, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, на відповідний рахунок Державного агентства автомобільних доріг за кодом відомчої класифікації державного бюджету 311;

  Державному агентству автомобільних доріг — використання передбачених у пункті 1 цієї постанови коштів відповідно до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 6, ст. 249), на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, отриманими державою або під державні гарантії на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

           Прем’єр-міністр України                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21