• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким передбачається можливість створення з 1 січня 2019 р. п’яти міжрегіональних територіальних органів Українського інституту національної пам’яті. Західний, південний, південно-східний, північно-східний, центральний міжрегіональні відділи працюватимуть як структурні підрозділи  апарату Інституту.

  Відповідним рішенням збільшено граничну чисельність працівників Українського інституту національної пам’яті.

  Створення зазначених міжрегіональних територіальних органів дозволить виробити практичні кроки у межах виконання стратегії відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу; організації всебічного вивчення історії українського державотворення, подолання історичних міфів та популяризації історії України і її видатних особистостей.

  Таким чином, Інститут матиме змогу у своїй діяльності враховувати регіональні особливості та виробляти практичні кроки у межах загальнонаціональної стратегії відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу з адаптацією до місцевих особливостей.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 799
  Київ
  Деякі питання діяльності Українського інституту національної пам’яті

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Українського інституту національної пам’яті щодо утворення міжрегіональних територіальних органів Українського інституту національної пам’яті як структурних підрозділів його апарату за переліком згідно з додатком.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 29, ст. 814; 2015 р., № 86, ст. 2882) і від 12 листопада 2014 р. № 684 “Деякі питання Українського інституту національної пам’яті” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 98, ст. 2840) зміни, що додаються.

  3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73