• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо погодження змін до кредитного договору, укладеного між Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України” та публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України”.

  Зокрема, змінами передбачається зміна виду кредитної лінії з гривневої на мультивалютну; встановлення процентної ставки за траншами у гривнях в розмірі облікової ставки Національного банку України, збільшеної на 2,75 процентні пункти та за траншами в доларах США — 7,51 процента річних.

  Реалізація розпорядження дозволить НАК “Нафтогаз України” забезпечити закупівлю природного газу в достатньому обсязі для проходження опалювального періоду 2018/19 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 вересня 2018 р. № 633-р
  Київ
  Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Погодити зміни до кредитного договору від 17 грудня 2008 р. № 218/31/2 та договору застави товарів в обороті від 17 грудня 2008 р. № 218/31/2-3, укладених між публічним акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та публічним акціонерним товариством “Державний ощадний банк України” (додаються до оригіналу).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37