• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо погодження змін до кредитного договору, укладеного між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та публічним акціонерним товариством «Акціонерний банк «Укргазбанк».

  Зокрема, змінами передбачається продовження строку дії кредитних договорів до 365 днів з дати укладення додаткової угоди, встановлення графіку зменшення загального ліміту кредитної лінії, вивільнення природного газу в обсязі 135 млн. куб. метрів, що оформлений в забезпечення відповідно до договору застави.

  Реалізація розпорядження дозволить Компанії своєчасно виконати зобов’язання перед державним бюджетом, покращити показники її фінансово-господарської діяльності, забезпечити здійснення закупівлі природного газу в достатньому обсязі для проходження опалювального періоду 2018/19 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 липня 2018 р. № 536-р
  Київ
  Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Погодити зміни до кредитного договору від 11 серпня 2017 р. № 27-К/17-VIP та договору застави від 11 серпня 2017 р. № 82/17-VIP/27-К, укладених між публічним акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та публічним акціонерним товариством акціонерний банк “УКРГАЗБАНК” (додаються до оригіналу).

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37