• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 листопада 2019 р. № 1230-р
  Київ
  Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства акціонерний банк “Укргазбанк”

  З метою реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством фінансів України, публічним акціонерним товариством акціонерний банк “Укргазбанк” та Міжнародною фінансовою корпорацією щодо підтримки приватизації публічного акціонерного товариства акціонерний банк “Укргазбанк” від 14 листопада 2017 р.:

  1. Уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну на підписання правочинів, пов’язаних з наданням кредиту Міжнародною фінансовою корпорацією публічному акціонерному товариству акціонерний банк “Укргазбанк” з можливістю його конвертації у статутний капітал банку, а також документів, передбачених такими правочинами, зокрема договору кредиту, договору про впровадження, договору між акціонерами, договору про опціон на продаж акцій, договору про політику.

  2. Затвердити основні умови надання кредиту Міжнародною фінансовою корпорацією публічному акціонерному товариству акціонерний банк “Укргазбанк” з можливістю його конвертації у статутний капітал банку, що додаються до оригіналу.

  3. Міністерству фінансів після укладення договору про опціон на продаж акцій відповідно до основних умов, затверджених цим розпорядженням, щороку передбачати у проекті закону про Державний бюджет України на відповідний рік механізм фінансування витрат, необхідних у випадку реалізації такого договору.


          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67