• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо погодження залучення Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» кредиту на суму до 1 млрд. гривень, що фінансуватиметься за рахунок випуску та розміщення облігацій на зовнішніх ринках.

  Реалізація розпорядження дозволить НАК «Нафтогаз України» залучити на зовнішніх ринках кредит на вигідних умовах, що дасть змогу Компанії його використати для загальних корпоративних цілей, зокрема погашення існуючої фінансової заборгованості, фінансування капітальних витрат.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 жовтня 2018 р. № 792-р
  Київ
  Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Погодити залучення публічним акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” на умовах, що додаються до оригіналу, зовнішнього кредиту на основну суму до 1 млрд. доларів США (включно) від компанії “Кондор Файненс Пі.Ел.Сі.” (Кondor Finance plc), який фінансуватиметься за рахунок випуску та розміщення облігацій участі у кредиті компанією “Кондор Файненс Пі.Ел.Сі.” (Kondor Finance plc) за участю Сітіґруп Ґлобал Маркетс Лімітед (Citigroup Global Markets Limited) та Дойче Банк АҐ, Лондонська Філія (Deutsche Bank AG, London Branch) як співорганізаторів випуску таких облігацій.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37