• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 червня 2021 р. № 666-р
  Київ
  Деякі питання діяльності наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”

  1. Обрати членами наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця” Шевкі Аджунера та Андреаса Матьє як незалежних членів 20 червня 2021 р. на строк до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про обрання незалежних членів наглядової ради з кандидатур переможців конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”, але не більше ніж на три місяці з дня набрання чинності цим розпорядженням.

  2. Обрати членами наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця” Лещенка Сергія Анатолійовича та Журавльова Олега Сергійовича як представників держави 20 червня 2021 р. на строк до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про обрання представників держави у наглядовій раді акціонерного товариства “Українська залізниця”, але не більше ніж на три місяці з дня набрання чинності цим розпорядженням.

  3. Продовжити строк дії цивільно-правових договорів, укладених із членами наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”, що зазначені в пунктах 1 і 2 цього розпорядження, шляхом укладення додаткових договорів строком на три місяці.

  4. Уповноважити члена правління акціонерного товариства “Українська залізниця” Юрика Івана Івановича на підписання додаткових договорів із зазначеними в пунктах 1 і 2 цього розпорядження членами наглядової ради акціонерного товариства “Українська залізниця”.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25