• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо деяких питань діяльності державного підприємства “Адміністрація морських портів України”.

  Постановою надано змогу підприємству у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку, реалізовувати капітальні інвестиції стосовно об’єктів, що увійшли до плану капітальних інвестицій фінансового плану за попередній період і які мають перехідний характер у відповідності до укладених договорів, та по яких у встановленому порядку погоджені та затверджені проект будівництва та титул об’єкта будівництва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 133
  Київ
  Деякі питання діяльності державного підприємства “Адміністрація морських портів України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2012 р. № 899 “Про порядок здійснення витрат суб’єктами господарювання державного сектору економіки у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 75, ст. 3027) в частині заборони здійснювати витрати на капітальні інвестиції не поширюються на державне підприємство “Адміністрація морських портів України” за умови:

  наявності затверджених в установленому порядку проектів будівництва об’єктів та титулів об’єктів будівництва;

  включення до плану капітальних інвестицій затвердженого фінансового плану за попередній період відповідних об’єктів;

  відповідності строків реалізації за такими об’єктами, які охоплюють наступні планові роки, укладеним договорам та затвердженим титулам об’єктів будівництва.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21