• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 листопада 2021 р. № 1183
  Київ
  Деякі питання діяльності Державного агентства з питань кіно

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що Державне агентство з питань кіно є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

  2. Внести до розділу III схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 74, ст. 2105; 2019 р., № 86, ст. 2898), такі зміни:

  1) пункт 1 доповнити абзацом такого змісту:

  “Державне агентство України з питань кіно”;

  2) абзац другий пункту 8 виключити.

  3. Міністерству культури та інформаційної політики підготувати та внести у місячний строк в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, що випливають з цієї постанови.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 1 і 2, які набирають чинності одночасно з набранням чинності рішенням Кабінету Міністрів України про внесення змін до Положення про Міністерство культури та інформаційної політики України і Положення про Державне агентство України з питань кіно.


                     Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 81