• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 листопада 2019 р. № 1086-р
  Київ
  Деякі питання діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  1. Відповідно до пункту 60 Статуту акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 1044, пункту 5 плану заходів з виконання вимог щодо відокремлення і незалежності оператора газотранспортної системи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 р. № 840, за пропозицією та обґрунтуванням акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” (далі ― НАК “Нафтогаз України”) стосовно рішення правління НАК “Нафтогаз України” погодити:

  рішення правління НАК “Нафтогаз України” щодо вчинення акціонерним товариством “Укртрансгаз” правочину на суму, що перевищує 3 млрд. гривень, а саме: укладення договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю “Оператор газотранспортної системи України” у розмірі 100 відсотків статутного капіталу між акціонерним товариством “Укртрансгаз” та акціонерним товариством “Магістральні газопроводи України” з відкладальною умовою щодо переходу з 1 січня 2020 р. прав на частку в статутному капіталі і на умовах розстрочення платежу строком на 15 років та встановленням динамічної ціни, розрахованої відповідно до результатів діяльності товариства з обмеженою відповідальністю “Оператор газотранспортної системи України” за погодженою із сторонами формулою;

  проект договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю “Оператор газотранспортної системи України” у розмірі 100 відсотків статутного капіталу між акціонерним товариством “Укртрансгаз” та акціонерним товариством “Магістральні газопроводи України”, надісланий листом НАК “Нафтогаз України” від 12 листопада 2019 р. № 10-285/1/КМ-19 щодо погодження проекту договору, в редакції, що додається до оригіналу.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 176 “Деякі питання реалізації Кабінетом Міністрів України повноважень загальних зборів акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37