• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 вересня 2021 р. № 1011
  Київ
  Деякі питання діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про акціонерні товаристваˮ, підпункту 1 пункту 47 Статуту акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 1044, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Основні напрями діяльності акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ на 2021 рік, що додаються.

  2. Погодитися з пропозицією акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ про укладення угоди про визначення порядку виплати відшкодування товариством з обмеженою відповідальністю “Оператор газотранспортної системи України” (новий ліцензіат) коригування необхідного доходу у зв’язку із зміною ліцензіата діяльності із транспортування природного газу відповідно до рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про встановлення тарифів на послуги транспортування природного газу нового ліцензіата на регуляторні періоди протягом 2020—2034 років, а також укладення додаткових угод до договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю “Оператор газотранспортної системи Україниˮ № 1911000192 від 22 листопада 2019 року.

  3. Акціонерному товариству “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ до 28 вересня 2021 р. подати в установленому законодавством порядку на розгляд загальних зборів товариства угоди, зазначені у пункті 2 цієї постанови.


                 Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37