• In English
 • Уряд врегулював питання надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

  Розмір щомісячної компенсаційної виплати визначався двома постановами Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” та від 26 липня 1996 р. № 832 “Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян”.

  З метою узгодження підходів щодо призначення і виплати зазначеної компенсації постанова Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. № 832, визнана такою, що втратила чинність.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 березня 2019 р. № 233
  Київ
  Деякі питання державної допомоги окремим категоріям громадян

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, щомісячні компенсаційні виплати, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. № 832 “Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян” (ЗП України, 1996 р., № 15, ст. 407), здійснюються до моменту втрати зазначеною особою такого права або до дати призначення їй іншої виплати, встановленої законодавством.

  Зазначені щомісячні компенсаційні виплати здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73