• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 жовтня 2019 р. № 890
  Київ
  Деякі питання будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Взяти до відома, що акціонерне товариство “Українська залізниця” здійснює на адміністративній межі Херсонської області будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення “Каланчак” і “Чонгар” та зон сервісного обслуговування перед ними (далі — контрольні пункти) в умовах особливих економічних та соціальних обставин, що виникли у зв’язку з необхідністю ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

  3. Херсонській обласній державній адміністрації, Міністерству юстиції, Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру разом з відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити надання земельних ділянок у користування для будівництва та експлуатації контрольних пунктів.

  4. Державній фіскальній службі, Державній митній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби здійснити в межах відповідних бюджетних призначень придбання програмного забезпечення, технічних засобів, обладнання, комп’ютерної техніки для забезпечення роботи контрольних пунктів.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 21