• In English
 • Уряд утворив Організаційний комітет з питань будівництва другої черги, облаштування музейного простору та розвитку Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

  Основні завдання Оргкомітету:

  сприяння вирішенню проблемних питань, пов’язаних з реконструкцією першої черги та будівництвом другої черги Меморіалу, координація дій органів виконавчої влади із зазначених питань;

  сприяння вирішенню питання фінансування виготовлення проектної документації з реконструкції першої черги та будівництва другої черги зазначеного музею та подальшого фінансування будівництва, облаштування музейного простору, що має на меті створення музейної експозиції, придбання музейного обладнання.

  Рішення Уряду — це крок до забезпечення повноцінного функціонування єдиного і головного на теренах України закладу, що на загальнодержавному рівні висвітлює інформацію про Голодомор 1932—1933 років в Україні — геноцид Українського народу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 травня 2019 р. № 593
  Київ
  Деякі питання будівництва другої черги, облаштування музейного простору та розвитку Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Організаційний комітет з питань будівництва другої черги, облаштування музейного простору та розвитку Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Організаційний комітет з питань будівництва другої черги, облаштування музейного простору та розвитку Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, що додається.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  4. Міністерству культури:

  1) забезпечити розроблення та затвердження в установленому порядку проекту “Реконструкція I черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом II черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва”;

  2) передбачати під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на 2020 і наступні роки видатки на:

  реалізацію проекту “Реконструкція I черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом II черги Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва”, зокрема виготовлення проектної документації;

  облаштування музейного простору;

  розвиток Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73