• In English
 • Уряд затвердив Порядок атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

  Проведення підсумкової атестації здобувачів освітнього ступеня магістра за окремими спеціальностями, що мають загальнодержавне значення, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту забезпечить якісний контроль за рівнем знань, вмінь та навичок випускників.

  Нагадаємо, перелік спеціальностей, за якими проводиться єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобуття ступеня магістра, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 354. До зазначеного переліку, зокрема, включено спеціальності: “Право”, “Міжнародне право”, “Кібербезпека”, “Атомна енергетика”, всі спеціальності галузі знань “Охорона здоров’я” та інші.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 684
  Київ
  Деякі питання атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту

  Відповідно до абзацу третього частини другої статті 6 Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту, що додається.

  2. Міністерству освіти і науки, іншим центральним органам виконавчої влади, до сфери управління яких належать заклади вищої освіти, починаючи з 2020 року передбачати в межах загального обсягу видатків на підготовку кадрів видатки на проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 1 цієї постанови, який набирає чинності з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73