• In English
 • Уряд визначив ТОВ «Телент Едвайзорс»компанією з добору персоналу для визначення претендентів  на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК».

  ТОВ «Телент Едвайзорс» обрано переможцем конкурсу, проведеного відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 159.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 березня 2019 р. № 205-р
  Київ
  Деякі питання акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК”

  З метою забезпечення проведення конкурсного відбору претендентів на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК” визначити:

  товариство з обмеженою відповідальністю “Телент Едвайзорс” для відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК” та умови оплати його послуг у розмірі 120 тис. доларів США (без податку на додану вартість, що сплачується додатково);

  умови договору про надання послуг між акціонерним товариством комерційний банк “ПРИВАТБАНК” та товариством з обмеженою відповідальністю “Телент Едвайзорс” (додаються до оригіналу);

  голову правління акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК” Петра Крумханзла уповноваженою особою на підписання договору між акціонерним товариством комерційний банк “ПРИВАТБАНК” та товариством з обмеженою відповідальністю “Телент Едвайзорс”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67