• In English
 • Уряд прийняв рішення, яким передбачено наділення Кабінету Міністрів України повноваженнями приймати рішення про відчуження майна ПАТ «Укрзалізниця» шляхом його безоплатної передачі у комунальну власність. Зокрема, йдеться про об’єкти інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного та газового господарства (включаючи мережі, споруди, устаткування), пов’язані з постачанням споживачам води, газу, відведенням і очищенням стічних вод, а також об’єкти благоустрою населених пунктів.

  Разом з тим прийнято рішення про передачу низки об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства (включаючи мережі, споруди, обладнання), пов’язаних з постачанням споживачам води, відведенням та очищенням стічних вод ПАТ «Укрзалізниця», у власність територіальної громади м. Хмельницького.

  Реалізація постанови дозволить врегулювати питання передачі об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства (включаючи мережі, споруди, обладнання), пов’язаних з постачанням споживачам води, відведенням та очищенням стічних вод у власність м. Хмельницького для забезпечення єдиного тарифу на надання послуг з водопостачання та водовідведення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 жовтня 2018 р. № 907
  Київ
  Деякі питання розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Абзац сьомий підпункту 1 пункту 11 Порядку розпорядження майном публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 22 листопада 2017 р. № 1054 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 4, ст. 155, № 29, ст. 1018), замінити абзацами такого змісту:

  “відчуження шляхом передачі у державну або у комунальну власність:

  нерухомого майна для розміщення державного органу або органу місцевого самоврядування;

  об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного та газового господарства (включаючи мережі, споруди, устаткування), пов’язаних з постачанням споживачам води, газу, відведенням і очищенням стічних вод, а також об’єктів благоустрою населених пунктів;”.

  2. Прийняти рішення про відчуження шляхом передачі у власність територіальної громади м. Хмельницького об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” за переліком згідно з додатком за умови взяття органами місцевого самоврядування зобов’язань використовувати їх за цільовим призначенням та не відчужувати у приватну власність.

  3. Взяти до відома, що Хмельницька міська рада забезпечить державну реєстрацію земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти, зазначені в пункті 2 цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21