• In English
 • Уряд затвердив порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році. Зазначеним порядком визначено принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування до бюджетів місцевого самоврядування.

  Реалізація постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році” сприятиме належному фінансовому забезпеченню бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 березня 2019 р. № 259
  Київ
  Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році

  Відповідно до пункту 431 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році (далі — Порядок), що додається.

  2. Державній фіскальній службі подати до 10 липня 2019 р. Міністерству фінансів інформацію з урахуванням даних реєстраторів розрахункових операцій про обсяг реалізованого за перше півріччя 2019 р. суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

  3. Міністерству фінансів:

  розрахувати відповідно до Порядку частки для зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2019 р. та подати Кабінетові Міністрів України проект рішення про внесення відповідних змін до Порядку;

  надавати роз’яснення щодо застосування Порядку.

  4. Державній казначейській службі у двотижневий строк з дня набрання чинності:

  цією постановою здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійшов з 1 січня 2019 р., між бюджетами місцевого самоврядування;

  змінами до Порядку, якими визначатимуться частки для зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2019 р., здійснити розподіл частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального, що надійде з 1 липня 2019 р., між бюджетами місцевого самоврядування.

  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67