• In English
 • Уряд призначив членами наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” з 14 червня 2019 року Гордієнко Оляну, Коновця Сергія, Меню Домініка, Торстена Пауля, Фішера Стівена, Чічло Дімітрі — як незалежних членів, які були обрані за результатами конкурсного відбору відповідно до Порядку визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 267.

  Представниками держави в наглядовій раді призначено Шульгу Аллу — від Верховної Ради України та Юрія Буцу — від Кабінету Міністрів України.

  Призначення членів наглядової ради АТ “Укрексімбанк” забезпечить її  належне функціонування та буде сприяти ефективному управлінню державним банком, забезпеченню виконання стратегії його розвитку, захисту прав вкладників, кредиторів та держави як акціонера.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 травня 2019 р. № 336-р
  Київ
  Деякі питання наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”

  1. Припинити повноваження голови та членів наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” Греби Романа Володимировича, Волошина Вячеслава Едуардовича, Шевальова Артема Валентиновича і Паракуди Олега Васильовича.

  2. Призначити членами наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”:

  Гордієнко Оляну Павлівну, Коновця Сергія Олександровича, Меню Домініка, Торстена Пауля, Фішера Стівена, Чічло Дімітрі — як незалежних членів;

  Шульгу Аллу Анатоліївну — як представника держави від Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;

  Буцу Юрія Богдановича — як представника держави від Кабінету Міністрів України.

  3. Затвердити умови цивільно-правових договорів з членами наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, що додаються до оригіналу, та встановити розмір винагороди членів наглядової ради акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” відповідно до зазначених умов.

  Уповноважити голову правління акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” Гриценка Олександра Вікторовича підписати зазначені договори.

  4. Це розпорядження набирає чинності з 14 червня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67