• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо погодження змін до кредитного договору, укладеного між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та публічним акціонерним товариством Акціонерний банк «Укргазбанк», а також розірвання між ними договору про заставу майнових прав.

  Змінами передбачається встановити щомісячну комісію за управління кредитними коштами в частині обслуговування позикового рахунку у розмірі не більше 0,5 відсотка річних, вивільнити частину товарів в обороті (природний газ), вивільнити із забезпечення майнових прав на отримання виручки Компанією за договорами купівлі-продажу природного газу.

  Реалізація розпорядження дозволить НАК «Нафтогаз України» своєчасно виконати зобов’язання перед державним бюджетом, покращити показники її фінансово-господарської діяльності, забезпечити здійснення закупівлі природного газу в достатньому обсязі для проходження опалювального періоду 2018/19 року.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 лютого 2019 р. № 63-р
  Київ
  Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Погодити:

  зміни до кредитних договорів від 12 червня 2017 р. № 19-К/17-VIP, № 20-К/17-VIP та договорів застави від 12 червня 2017 р. № 62/17-VIP/19-К, № 64/17-VIP/20-К, укладених між публічним акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та публічним акціонерним товариством акціонерним банком “Укргазбанк” (додаються до оригіналу);

  розірвання договору про заставу майнових прав від 12 червня 2017 р. № 63/17-VIP/19-К, укладеного між публічним акціонерним товариством “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та публічним акціонерним товариством акціонерним банком “Укргазбанк”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37