• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 листопада 2023 р. № 1142
  Київ
  Деякі питання здійснення закупівель товарів, робіт і послуг у сфері оборони службою державного замовника

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання державним підприємством Міністерства оборони України “Агенція закупівель у сфері оборони” коштів, передбачених у державному бюджеті для оборонних закупівель, що додається.

  2. Установити, що до одержувача бюджетних коштів, уповноваженого на виконання функцій служби державного замовника Міністерства оборони для здійснення оборонних закупівель, не застосовуються вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414; 2019 р., № 58, ст. 1997), щодо критеріїв визначення одержувача бюджетних коштів, крім вимог про наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів бюджетної програми.

  3. Міністерству оборони:

  за результатами діяльності державного підприємства Міністерства оборони України “Агенція закупівель у сфері оборони” у І кварталі 2024 р. поінформувати Кабінет Міністрів України щодо обґрунтованості запроваджених цією постановою нових підходів до оборонних закупівель;

  щороку до 30 грудня подавати Кабінету Міністрів України звіт за результатами діяльності державного підприємства Міністерства оборони України “Агенція закупівель у сфері оборони”;

  вжити необхідних заходів щодо чіткого визначення та розподілу функцій із здійснення закупівель у сфері оборони між структурними підрозділами Міністерства та службами державного замовника з метою усунення їх дублювання.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу четвертого пункту 3 Порядку, затвердженого цієї постановою, який набирає чинності з 1 січня 2024 року.

          Прем’єр-міністр України                                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21