• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2024 р. № 127
  Київ
  Деякі питання здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості

  Відповідно до пункту 9 частини першої статті 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості, що додається.

  2. Установити, що Порядок, затверджений цією постановою, не застосовується на територіях, які включено до затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією:

  з дати виникнення можливості бойових дій до дати припинення можливості бойових дій та протягом трьох місяців з дати припинення такої можливості;

  з дати початку бойових дій до дати завершення бойових дій та протягом трьох місяців з дати їх завершення;

  з дати початку тимчасової окупації до дати завершення тимчасової окупації та протягом трьох місяців з дати її завершення.

  3. Внести до Порядку проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком параметрам, передбаченим договором про надання відповідних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1145 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 4, ст. 133), зміни, що додаються.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. № 151 “Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 12, ст. 574).

           Прем’єр-міністр України                                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37