• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2023 р. № 494
  Київ
  Деякі питання здійснення оборонних закупівель службою державного замовника

  Відповідно до статей 1 і 4 Закону України “Про оборонні закупівлі”, частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок використання державним підприємством Міністерства оборони України “Агенція оборонних закупівель” коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що додається.

  2. Установити, що вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувача бюджетних коштів не застосовуються під час визначення одержувача бюджетних коштів, уповноваженого на виконання функцій служби державного замовника Міністерства оборони, крім вимоги про наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів бюджетної програми, застосування договірних умов.

  3. Внести до Порядку планування, формування, особливості розміщення, коригування оборонних закупівель, здійснення контролю та звітування про їх виконання, а також оприлюднення інформації про оборонні закупівлі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2021 р. № 363 “Питання оборонних закупівель” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 33, ст. 1916), зміну, що додається.

  4. Міністерству оборони подати до 30 грудня 2023 р. Кабінету Міністрів України звіт за результатами діяльності державного підприємства Міністерства оборони України “Агенція оборонних закупівель”.

  Прем’єр-міністр України                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21