• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 липня 2023 р. № 633-р
  Київ
  Деякі питання здійснення координації та контролю за судноплавством на внутрішніх водних шляхах в умовах воєнного стану

  З метою забезпечення координації та взаємодії суб’єктів щодо питань судноплавства внутрішніми водними шляхами в умовах воєнного стану:

  1. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури, Державній службі морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства, військовим адміністраціям:

  забезпечувати відповідно до компетенції взаємодію з підрозділами Військово-Морських Сил Збройних Сил під час виконання ними поставлених завдань в умовах воєнного стану на судноплавних внутрішніх водних шляхах, що проходять територіями, на яких встановлений особливий режим;

  під час прийняття рішень щодо пересування плавучих транспортних засобів судноплавними внутрішніми водними шляхами в обов’язковому порядку погоджувати такі рішення з річковою флотилією Військово-Морських Сил Збройних Сил;

  забезпечувати координацію сил та засобів, зокрема через ситуаційний центр річкової флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил, у межах виданих військовим командуванням наказів (директив) з питань забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, здійснення заходів правового режиму воєнного стану, зокрема, щодо здійснення контролю, моніторингу за переміщенням плавучих транспортних засобів на судноплавних внутрішніх водних шляхах, оцінки та аналізу обстановки на судноплавних внутрішніх водних шляхах.

  2. Державному підприємству водних шляхів “Укрводшлях” за запитами ситуаційного центру річкової флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил:

  надавати доступ до засобів технічного спостереження підприємства, розміщених уздовж річки Дніпро;

  забезпечувати встановлення обладнання, необхідного для функціонування судноплавства на внутрішніх водних шляхах в умовах воєнного стану.

  3. Військовим адміністраціям забезпечити надання суб’єктами господарювання, які є власниками/балансоутримувачами засобів технічного спостереження, що розміщені уздовж річки Дніпро, доступу до таких засобів за запитами ситуаційного центру річкової флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил (за необхідності).


                             Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21