• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 лютого 2024 р. № 199
  Київ
  Деякі питання використання залишку коштів, визначеного пунктом 2 статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”

  Відповідно до пункту 2 статті 36 та пункту 18 розділу “Прикінцеві положення” Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Спрямувати Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури залишок коштів спеціального фонду державного бюджету у сумі 17 104 779,5 тис. гривень, який утворився на 1 січня 2024 р., джерелом формування яких були доходи державного бюджету, визначені пунктом 1 частини другої статті 242 Бюджетного кодексу України, що надійшли у попередні роки та не використані у 2023 році (крім залишків коштів за субвенцією, наданою відповідно до пункту 2 частини третьої статті 242 і статті 1031 Бюджетного кодексу України, що зберігаються на рахунках відповідних місцевих бюджетів і використовуються у 2024 році з урахуванням цільового призначення субвенції, а також залишків коштів, визначених пунктами 8 і 9 статті 12 Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”), на нову бюджетну програму “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” для здійснення видатків у 2024 році на фінансове забезпечення заходів, визначених пунктом 1 частини четвертої статті 3 Закону України “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”.

  2. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у 2024 році, що додається.

  3. Міністерству фінансів з урахуванням пропозицій Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури забезпечити визначення коду нової бюджетної програми, зазначеної у пункті 1 цієї постанови, а також внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

           Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21