• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 лютого 2024 р. № 169
  Київ
  Деякі питання використання (реалізації) частини виробленої продукції, що залишається у власності держави відповідно до угоди про розподіл продукції (природного газу)

  Відповідно до статті 21 Закону України “Про угоди про розподіл продукції” Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Затвердити Порядок використання (реалізації) частини виробленої продукції, що залишається у власності держави відповідно до угоди про розподіл продукції (природного газу), що додається.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2000 р. № 741 “Про використання частини виробленої продукції, що залишається у власності держави відповідно до угод про розподіл продукції” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 18, ст. 748).

  3. Державній службі геології та надр підписати акт про відповідність часток виробленої продукції, яка була вироблена до набрання чинності цією постановою, за результатами проведення комплексної перевірки відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 28 Закону України “Про угоди про розподіл продукції” з метою реалізації у місячний строк державної частки виробленої продукції відповідно до пунктів 16 і 17 Порядку, затвердженого цією постановою.


  Прем’єр-міністр України                                                                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75