• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 04 серпня 2023 р. № 819
  Київ
  Деякі питання використання коштів з рахунка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій для задоволення потреб осіб, евакуйованих із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони, та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити розподіл коштів з рахунка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, відкритого в Національному банку для задоволення потреб осіб, евакуйованих із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони, та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах, у сумі 94 657,4 тис. гривень на нову бюджетну програму “Здійснення заходів з підтримки евакуйованих осіб та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах” (видатки споживання).

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Установити, що за бюджетною програмою, на яку розподіляються кошти згідно з пунктом 1 цієї постанови, використання коштів здійснюється відповідно до Порядку використання коштів з рахунка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій для задоволення потреб осіб, евакуйованих із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони, та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1195 “Деякі питання використання коштів для задоволення потреб евакуйованих осіб та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 85, ст. 5275), з урахуванням змін, затверджених цією постановою.

  4. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій забезпечити перерахування коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з рахунка, відкритого в Національному банку, на відповідний рахунок Державної казначейської служби.

  5. Міністерству фінансів забезпечити визначення коду нової бюджетної програми, передбаченої пунктом 1 цієї постанови.

  Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73