• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2023 р. № 493
  Київ
  Деякі питання використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури із фонду ліквідації наслідків збройної агресії за рахунок джерела, визначеного пунктом 9 статті 11 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, на безповоротній основі 4433 350 тис. гривень (видатки споживання) на нову бюджетну програму для надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”.

  Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури є відповідальним виконавцем нової бюджетної програми.

  2. Забезпечити:

  Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури — погодження виділення бюджетних коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження визначення коду та назви нової бюджетної програми, а також внесення в установленому порядку змін до розпису державного бюджету.

  3. Внести до Порядку використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. № 118 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 22, ст. 1207, № 41, ст. 2237), зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71