• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 травня 2024 р. № 552
  Київ
  Деякі питання використання коштів державного бюджету, передбачених на забезпечення здійснення заходів з повернення дітей, депортованих або примусово переміщених внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити у 2024 році розподіл залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, джерелом формування якого були кошти, отримані у 2023 році для задоволення потреб осіб, евакуйованих із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони, та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах, на рахунок відкритий Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в Національному банку, шляхом установлення Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за спеціальним фондом державного бюджету обсягу видатків у сумі 21 653,4 тис. гривень (видатки споживання) за новою бюджетною програмою “Здійснення заходів з повернення дітей, депортованих або примусово переміщених внаслідок збройної агресії Російської Федерації”.

  2. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених на забезпечення заходів з повернення дітей, депортованих або примусово переміщених внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, що додається.

  3. Внести до Порядку використання коштів з рахунка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій для задоволення потреб осіб, евакуйованих із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони, та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1195 “Деякі питання використання коштів для задоволення потреб евакуйованих осіб та осіб, які проживають в деокупованих населених пунктах” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 85, ст. 5275; 2023 р., № 77, ст. 4367), зміни, що додаються.

  4. Міністерству фінансів забезпечити визначення коду нової бюджетної програми, на яку розподіляються кошти згідно з пунктом 1 цієї постанови, та внести у встановленому порядку відповідні зміни до розпису державного бюджету.


         Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73