1. Передати єдині майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком 1 із сфери управління уповноважених органів управління (самоврядних організацій) до сфери управління Фонду державного майна.
2. Передати Фонду державного майна повноваження з управління корпоративними правами держави щодо суб’єктів господарювання за переліком згідно з додатком 2.
3. Визначити Фонд державного майна:
уповноваженим органом управління, який виконує функції з управління єдиними майновими комплексами державних підприємств “Національний фонд інвестицій України” (код згідно з ЄДРПОУ 44304209) та “Теплоелектроцентраль-2 “Есхар” (код згідно з ЄДРПОУ 30034023);
уповноваженим органом управління, що здійснює контроль за діяльністю Державного концерну “Укрторф” (код згідно з ЄДРПОУ 35633030), Української державної корпорації по транспортному будівництву “Укртрансбуд” (код згідно з ЄДРПОУ 0034861), Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт “Укрмонтажспецбуд” (код згідно з ЄДРПОУ 0012256) та Української державної будівельної корпорації “Укрбуд” (код згідно з ЄДРПОУ 00026867).
4. Внести у додатки до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 26 липня 2022 р. № 683 “Деякі питання управління об’єктами державної власності” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 63, ст. 3808) і від 14 жовтня 2022 р. № 910 “Деякі питання управління об’єктами державної власності” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5203) зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 25