• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 липня 2022 р. № 683-р
  Київ
  Деякі питання управління об’єктами державної власності

  1. Передати єдині майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком 1 із сфери управління уповноважених органів управління до сфери управління Фонду державного майна з метою їх подальшої приватизації.

  2. Передати Фонду державного майна повноваження з управління корпоративними правами держави щодо суб’єктів господарювання за переліком згідно з додатком 2 з метою їх подальшої приватизації.

  3. Передати єдині (цілісні) майнові комплекси державних підприємств за переліком згідно з додатком 3 до сфери управління Фонду державного майна з метою їх подальшої приватизації.

  4. Передати із сфери управління уповноважених органів управління до сфери управління Фонду державного майна єдині майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій, що підлягають ліквідації або реорганізації, а також повноваження з управління корпоративними правами держави щодо суб’єктів господарювання, що підлягають ліквідації, та визначити Фонд державного майна уповноваженим органом управління, що здійснює контроль за суб’єктами господарювання, що підлягають ліквідації, за переліком згідно з додатком 4.

  5. Фонду державного майна у тримісячний строк поінформувати Міністерство економіки про прийняті рішення щодо переданих до сфери управління Фонду державного майна об’єктів державної власності.

  Прем’єр-міністр України                                        Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25