• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 лютого 2023 р. № 154-р
  Київ
  Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках

  З метою запобігання ризику виникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері відповідно до статті 211 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”:

  1. Погодитися із пропозицією Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, і акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” щодо передачі в управління акціонерному товариству “Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз” (код згідно з ЄДРПОУ 00153117) активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, згідно з переліком, що додається до оригіналу.

  2. Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, забезпечити передачу активів відповідно до пункту 1 цього розпорядження згідно з актами приймання-передачі на період до усунення ризику збою та/або переривання функціонування активів, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, і до завершення здійснення процесуальних заходів.

  3. Акціонерному товариству “Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз”, Міністерству енергетики та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вжити відповідно до законодавства всіх дієвих заходів, спрямованих на запобігання ризику збою та/або переривання функціонування активів, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій.


                                  Прем’єр-міністр України                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29