• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 30 березня 2023 р. № 281
  Київ
  Деякі питання територіальних органів Бюро економічної безпеки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальне управління Бюро економічної безпеки у м. Києві та територіальне управління Бюро економічної безпеки у Київській області.

  2. Ліквідувати як юридичну особу публічного права територіальне управління Бюро економічної безпеки у м. Києві та Київській області.

  3. Визначити територіальне управління Бюро економічної безпеки у м. Києві та територіальне управління Бюро економічної безпеки у Київській області правонаступниками територіального управління Бюро економічної безпеки у м. Києві та Київській області на відповідних територіях.

  4. Установити, що територіальний орган Бюро економічної безпеки, який ліквідується згідно з пунктом 2 цієї постанови, продовжує здійснювати свої повноваження до прийняття Директором Бюро економічної безпеки рішення про можливість здійснення таких повноважень територіальними органами Бюро економічної безпеки, що утворюються згідно з пунктом 1 цієї постанови.

  5. Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2021 р. № 1135 “Про утворення територіальних органів Бюро економічної безпеки” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 88,
  ст. 5659) зміни, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67