• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 грудня 2022 р. № 1390
  Київ
  Деякі питання строку дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни на період воєнного стану

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування:

  1) строк дії посвідчень з написом “Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни”, виданих особам з інвалідністю внаслідок війни, у яких групу інвалідності встановлено із строком перегляду та строк якого припав на період воєнного стану, якщо медико-соціальною експертною комісією не було проведено повторний огляд, продовжується без звернення таких осіб до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у місті (у разі їх утворення) рад;

  2) абзац другий пункту 10 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 “Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни” (ЗП України, 1994 р., № 9, ст. 218), в частині вклеювання в посвідчення з написом “Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни” нового бланка, що продовжує строк дії такого посвідчення, не застосовується, крім випадків, якщо медико-соціальною експертною комісією було проведено повторний огляд.

  2. Установити, що структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у місті (у разі їх утворення) рад після припинення чи скасування воєнного стану інформують осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким продовжено строк дії посвідчень відповідно до пункту 1 цієї постанови, про необхідність протягом шести місяців оновити документи, необхідні для продовження строку дії таких посвідчень.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 24 лютого 2022 року.


                      Прем’єр-міністр України                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73