• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 квітня 2023 р. № 342-р
  Київ
  Деякі питання спрямування залишків коштів спеціального фонду державного бюджету, що надійшли у 2022 році від Європейського інвестиційного банку, на нові бюджетні програми

  1. Відповідно до статті 34 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” установити, що залишки коштів спеціального фонду державного бюджету, що надійшли у 2022 році від Європейського інвестиційного банку в рамках інвестиційних проектів “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”, “Міський громадський транспорт України II”, “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, “Енергоефективність громадських будівель в Україні”, “Вища освіта України”, спрямовуються на безповоротній основі на нові бюджетні програми:

  Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури — у сумі 17 908 000 тис. гривень (видатки розвитку) на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва (громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інженерно-транспортної (автомобільні дороги загального користування державного значення), залізничної, енергетичної інфраструктури, пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, інфраструктури авіаційного, морського та річкового транспорту), фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху, а також термомодернізацію житлових і громадських будівель;

  Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури — у сумі 4 477 000 тис. гривень (видатки розвитку) для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення.

  2. Міністерству фінансів забезпечити визначення нових кодів і назв бюджетних програм, на які спрямовуються кошти згідно з пунктом 1 цього розпорядження, і внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

  3. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури разом з Міністерством освіти і науки забезпечити зарахування результатів, отриманих за рахунок використання передбачених пунктом 1 цього розпорядження коштів, у досягнення цілей інвестиційних проектів “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”, “Міський громадський транспорт України II”, “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, “Енергоефективність громадських будівель в Україні”, “Вища освіта України”.

  4. Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури і Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити подання щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству фінансів звітів про використання передбачених пунктом 1 цього розпорядження коштів спеціального фонду державного бюджету для надсилання до Європейського інвестиційного банку.

  5. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерству освіти і науки та Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури подати Міністерству фінансів пропозиції щодо внесення до розпису державного бюджету змін щодо спрямування залишків коштів спеціального фонду державного бюджету, передбачених пунктом 1 цього розпорядження.


            Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21