• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 02 червня 2023 р. № 485-р
  Київ
  Деякі питання спрямування коштів спеціального фонду державного бюджету у 2023 році

  1. Відповідно до пункту 54¹ розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України підтримати пропозицію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрямування залишків коштів, джерелом формування яких були надходження спеціального фонду державного бюджету від внесків на регулювання, які сплачуються суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 13 Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, утворених станом на 1 січня 2023 р. та не використаних до 1 травня 2023 р., у загальній сумі 80 000 тис. гривень за спеціальним фондом державного бюджету на здійснення заходів у сфері оборони, у тому числі Головному управлінню розвідки Міністерства оборони на програму 5961010 “Розвідувальна діяльність у сфері оборони” — 40 000 тис. гривень та Міністерству внутрішніх справ (Національній гвардії) на програму 1003020 “Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Національної гвардії України” — 40 000 тис. гривень.

  2. Головному управлінню розвідки Міністерства оборони та Міністерству внутрішніх справ (Національній гвардії) подати Міністерству фінансів пропозиції щодо внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із спрямуванням залишків коштів, передбаченим пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Міністерству фінансів внести зміни до розпису державного бюджету з урахуванням пропозицій, поданих Головним управлінням розвідки Міністерства оборони та Міністерством внутрішніх справ (Національною гвардією).

          Прем’єр-міністр України                                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37