• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 червня 2023 р. № 557
  Київ
  Деякі питання сплати внеску суб’єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю

  Відповідно до частини чотирнадцятої статті 15 Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Визначити, що розмір внеску, який сплачується суб’єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, становить (без урахування податку на додану вартість) 1 відсоток суми винагороди за договорами з надання аудиторських послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності або інших обов’язкових завдань. Надміру сплачені суб’єктами аудиторської діяльності суми внесків на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю можуть зараховуватися у рахунок майбутніх платежів.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 1 цієї постанови, який набирає чинності одночасно з набранням чинності абзацом п’ятдесят першим підпункту 12 пункту 3 розділу І Закону України від 20 вересня 2022 р. № 2597-ІХ “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення правових засад провадження аудиторської діяльності в Україні”.

           Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67