• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 серпня 2023 р. № 978
  Київ
  Деякі питання реалізації Закону України “Про державну реєстрацію геномної інформації людини”

  Відповідно до частини четвертої статті 5, частини восьмої статті 6, частини третьої статті 12, частини третьої статті 14 Закону України “Про державну реєстрацію геномної інформації людини” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок проведення обов’язкової державної реєстрації геномної інформації людини;

  Порядок проведення добровільної державної реєстрації геномної інформації людини.

  2. Установити, що відбір біологічного матеріалу в осіб, геномна інформація яких підлягає обов’язковій державній реєстрації і які на момент набрання чинності цією постановою перебувають у відповідних закладах та установах або на обліку уповноваженого органу з питань пробації, а також направлення на молекулярно-генетичну експертизу (дослідження) відібраного біологічного матеріалу таких осіб здійснюються відповідно до Порядку проведення обов’язкової державної реєстрації геномної інформації людини, затвердженого цією постановою, не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня набрання чинності цією постановою.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 8, 22, абзацу четвертого пункту 27 та абзацу четвертого пункту 36 Порядку проведення обов’язкової державної реєстрації геномної інформації людини, затвердженого цією постановою, які набирають чинності з 6 лютого 2024 року.

  Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29